WirtualneTargiSlubne.pl

W 2020 roku minie dekada odkąd Anna Sobczyk zaistniała w branży beauty ze swoimi usługami. Przez te dziesięć lat Studio Nefretti zyskało renomę oraz grono zadowolonych i co ważne wiernych klientek. A wszystko to dzięki ciężkiej pracy, nieustającej pasji, stawianiu sobie wciąż nowych wyzwań i ambitnych celów przez panią Annę – wielbicielkę ponadczasowego piękna i elegancji.

Wizaż na początek
Profesjonalne makijaże ślubne, okolicznościowe, sceniczne, do sesji zdjęciowych – od tego zaczęła się przygoda Anny Sobczyk z branżą urodową. Odkąd sięgam pamięcią uwielbiałam malować. Również od najmłodszych lat lubiłam troszczyć się o innych. Połączyłam te dwie cechy w rzemiosło jakim jest wizaż – mówi właścicielka Nefretti.

Ciągły rozwój
Anna Sobczyk stawia na rozwój. W miarę upływu czasu w ofercie salonu obok wizażu pojawiły się inne usługi. Obecnie wachlarz jest imponujący. Klientki mogą umawiać się na makijaż permanentny, manicure hybrydowy stylizację włosów, rzęs, czy modelowanie ust. A że dla właścicielki studia priorytetem jest najwyższa jakość usług, z pewnością każda z pań wychodzi w pełni usatysfakcjonowana.

Piękne usta w studio Nefretti
Powiększanie ust metodą „Baby doll lips”, „Russian LIPS” czy „Hollywood LIPS” to innowacyjne techniki, które są nowością w Szczecinie. Wszystkie te metody dają efekt naturalnie pięknych ust, bez „przerysowania” i nadmiernego „napompowania” warg. Pani Ania i tym razem postawiła na techniki wymagające precyzji oraz wybitnych zdolności niezbędnych do „rzeźbienia” wyrazistych, pięknych ust.

Nowy adres, nowa energia
16 listopada 2019r. odbyło się uroczyste otwarcie salonu Nefretti w nowej siedzibie. Anna Sobczyk uczciła swój zawodowy sukces organizując bankiet w nowym szczecińskim lokum przy ul. Bohaterów Warszawy 91A/V.
Nowe miejsce to nowe możliwości, nowa, dobra energia, nowe dalekosiężne plany związane również z podjęciem współpracy z profesjonalnymi fachowcami. Innymi słowy – nowe, spektakularne otwarcie w historii Studia Nefretti.

Oddając się w ręce specjalistek ze Studia Nefretti klientki uzyskują gwarancję podkreślenia urody z dużym wyczuciem. Dzięki temu efekty zawsze są niezwykle naturalne – mówi pani Ania.
Profesjonalna obsługa, długoletnie, bogate doświadczenie, kompleksowy zakres usług – to zdecydowanie przemawia za umówieniem się i poznaniem właścicielki – Anny Sobczyk oraz reszty kobiet, które tworzą Studio Nefretti, jak i samego miejsca, które od przekroczenia progu emanuje fantastyczną energią.

ul. Bohaterów Warszawy 91A/V, Szczecin
tel. 509 431 533
Nefretti.a.sobczyk@gmail.com


Fb/Nefretti Anna Sobczyk
Insta/anna_sobczyk_nefretti

zibi
Author: zibi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *