WirtualneTargiSlubne.pl


Wraz z ogłoszeniem pandemii branża ślubno-weselna stanęła w miejscu. Imprezy weselne, które miały odbyć się w pierwszej połowie roku albo zostały odwołane, albo przeniesiono je na bardziej odległe terminy. Pod znakiem zapytania stoją wesela w czerwcu. Kiedy zatem nastąpi odmrożenie branży weselnej ? Wczoraj powiało optymizmem i nadzieją.

czekamy na odmrożenie branży ślubnej

19 maja pojawiła się wstępna zapowiedź o rzekomych planach odmrożenia branży weselnej i daniu przez rządzących zielonego światła na organizację imprez  zamkniętych. Teoretycznie istnieje możliwość „zluzowania” obostrzeń już od 1 czerwca.

„Chcemy jak najszybciej opracować protokół z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa organizacji wesel i przekazać je do Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, aby był gotowy w każdej chwili do publikacji”

zapowiedziała wiceminister rozwoju Olga Semeniuk dodając:


„Miejmy nadzieję, że od 1 czerwca będziemy mogli odmrażać (…) kolejne branże, wśród nich również ślubną”

Ostatnie słowo w tej sprawie będą mieli minister zdrowia Łukasz Szumowski i premier Morawiecki.
Czekamy zatem z niecierpliwością na ostateczne decyzje w sprawie odmrożenie branży weselnej i ślubnej. O wszelkich newsach będziemy na bieżąco informować. Gdyby zatem dopisać jeszcze powiedzmy kilka słów, o tym, że będziemy śledzić media, facebooka, twittera, i żey Wy też powinniście aby być na bieżąco to wtedy już naprawdę będzie extra. Tymczasem zapraszamy do innych treści i ich komentowania na FB.

Jeszcze im mało treści. Dobra dopisuję nieco więcej. I jeszcze więcej. I jeszcze. Czy to już jest wystarczająco?

A może warto zatem dodać jeszcze raz kluczowe : kiedy odmrożenie branży weselnej ? Jak sadzicie? Kiedy to nastąpi ? czy w tym roku da się jeszcze coś zorganizować?

Czytaj także: Piękne suknie ślubne na Gali

Zapraszamy na Wielką Galę Ślubną

redakcja
Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *