WirtualneTargiSlubne.pl

panna-wiktoria-removebg (2)

Dlaczego warto wziąć udział

w wirtualnych targach ślubnych

kilka najistotnijeszych faktów

Młodzi są online

Potencjalni klienci czyli obecni dwudziestolatkowie większość czasu spędzają online i swobodnie poruszają się w tym środowisku.

Patrz w przyszłość

Już teraz warto spróbować nowych technologii, które tak czy owak ciągle się rozwijają. Poza tym rynek wkrótce wróci do normy. Warto więc zabiegać o przyszłych klientów.

materiały vod

Równolegle do głównego streamu chcemy wraz z wystawcami przygotować materiały VOD, którymi mogą być wykłady, prelekcje czy webinary.

Nieograniczony zasięg

Jak wiadomo internet nie zna granic. Jest to niezaprzeczalną jego zaletą. W targach mogą wziąć udział osoby spoza naszego regionu, a nawet przebywające za granicą.

Łatwy dostęp

Dzięki responsywnej platformie targowej dostęp do targów jest bardzo łatwy. Bez instalowania jakichkolwiek aplikacji można wziąć w nich udział z komputera, tabletu czy telefonu.

live stream ze studia

Przez cały czas trwania targów nadawany będzie live stream z naszego studia targowego. Dzięki temu zwiedzający będą mogli obejrzeć pokazy mody, występy zespołów, pokazy tańca.

Wideorozmowy na żywo

Zwiedzający będą mogli odbyć rozmowy z każdym z wystawców za pomocą chatu video, prawie zupełnie tak jak ma to miejsce na normalnych targach.

Bezpieczeństwo

Targi wirtualne zapewniają bezpieczeństwo, które teraz jest tak istotne. Wystarczy laptop z kamerą i słuchawki. Możesz być w domu, salonie, biurze by spotkać się z klientami.

Formularz osiągnął limit wysłań.

Co mówią wystawcy

"Nie spodziewałam się, że za pomocą takiej platformy można tyle uzyskać jeśli chodzi o interakcję ze zwiedzającymi."
Agnieszka Grabowska Ziętek
"Uważam, że to najlepsze rozwiązanie w obecnej sytuacji. Nie wolno rezygnować z promocji i dotarcia do klientów."
Maciek Marcinkowski